Okap Candy CVMA70W

Kominowy

Szerokość:

  • 70 cm

Oświetlenie:

  • LED 2 x 1.5W

Sterowanie:

  • Elektroniczne

Roczne zużycie energii:

Wydajność max:

Poziom hałasu max:

Kolor:

  • Białe szkło
  • Wyświetlacz LED, panel dotykowy
  • 3 prędkości pracy + booster
  • Timer
  • W komplecie 1 filtr przeciwtłuszczowy i 1 filtr węglowy

Poznaj funkcje okapów Candy

Sterowanie dotykowe z wyświetlaczem elektronicznym

Intuicyjna obsługa i możliwość sterowania urządzeniem jednym palcem to dzisiejszy przepis na sukces. Szybko zmieniasz tryb pracy na bardziej intensywny lub po prostu wyłączasz urządzenie. To bardzo proste, zwłaszcza kiedy wyświetlacz elektroniczny na bieżąco informuje Cię o parametrach pracy okapu.

Oświetlenie LED

Żarówki LED oświetlają całe stanowisko pracy przy kuchni, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować stan gotowanych potraw. Dodatkowo oszczędzasz pieniądze, ponieważ żarówki LED zużywają niewiele energii.

Opcjonalny filtr węglowy

Filtr przeciwtłuszczowy oddziela tłuszcz od pochłanianych oparów. Dzięki temu tłusty nalot nie tworzy się na ścianach i meblach. Aluminiowe filtry w okapach Candy są odporne na korozję i przystosowane do wielokrotnego mycia, nawet w zmywarce. Opcjonalny filtr węglowy dodatkowo usuwa niechciane zapachy i aromaty, co przydaje się zwłaszcza gdy okap pracuje w trybie zamkniętym, bez podłączenia do komina.

Regulacja poziomów prędkości

Dostosuj intensywność działania do aktualnych potrzeb. Na pierwszym biegu, okap zużywa mniej energii i pracuje ciszej, większa moc przyda się, gdy gotujesz kilka potraw jednocześnie i potrzebne jest skuteczne usuwanie dużej ilości oparów.

Booster

Skorzystaj z funkcji Booster, gdy potrzebujesz szybko usunąć większe ilości oparów, na przykład tuż po otwarciu pokrywy garnka. Funkcja Booster czasowo zwiększa moc pracy okapu do maksimum.

Timer

Po skończonym gotowaniu pozostaw włączony okap, aby skuteczniej usunął wszelkie opary. Funkcja czasowego wyłączenia samoczynnie wyłączy okap po określonym przez Ciebie czasie.

Dwa tryby pracy – wyciąg kominowy / pochłaniacz

Coraz częściej zwracamy uwagę na zużycie energii i koszty z tym związane. W dobie nowoczesnych budynków z odzyskiem ciepła, wydmuchiwanie ciepłego powietrza z kuchni to wielka strata. Z okapem Candy to nie problem – większość modeli może pracować w trybie zamkniętym, jako wyciąg z opcjonalnym filtrem węglowym. Dzięki temu cieszysz się czystym powietrzem bez niechcianych zapachów, a wydatki na ogrzewanie domu są mniejsze.